Möbler Speglar
1244835
SPEGEL, Swedish modern, 1900-talets första hälft.
Spegel, swedish modern, 1900-talets första hälft.

Målat trä med dekor av putti nertill. 93x40 cm.

Smärre slitage. Bakstycke av papp något löst.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T3
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 17 timmar
1 500
143
161
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
10 jul 18:49
1 500 SEK