totalvikt ca 4.50 ct, längd ca 17.5 cm, totalvikt 22 g. Med svensk importstämpel.
Bruksslitage. Översyn av klor rekommenderas. Mindre nagg på ett fåtal diamanter.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10