Glas Övrigt
1244882
VICKE LINDSTRAND, VAS, glas. Märkt Kosta LS 665.
Vicke lindstrand, vas, glas. märkt kosta ls 665.

Höjd 26 cm.

Slitage, invändig beläggning. En liten fotringsnagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 200
117
139
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
4 aug 16:29
1 200 SEK
4 aug 15:26
400 SEK
29 jul 20:41
300 SEK