1244953

Lasse Marttinen

(Finland, 1926-2007)
Lasse marttinen, gouache/olja på pannå, signerad och daterad -87.

Lasse Marttinen, gouache/olja på pannå, signerad och daterad -87.

Stilleben, 56 x 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smutsig.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T14
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst (Föräldraledig)
+358 (0)50 428 2146

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
180
1 842
206
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (5 bud)
5 jan 21:36
180 EUR
5 jan 18:12
170 EUR
4 jan 21:13
140 EUR
4 jan 21:02
130 EUR
4 jan 8:40
30 EUR