Konst Klassisk svensk konst
1244968
Severin Nilson
(Sverige, 1846-1918)
Severin nilson, olja på duk, signerad severin nilson.

SEVERIN NILSON, olja på duk, signerad Severin Nilson.

Landskap med stuga. 60 x 108 cm.

Krackelyr.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Utropspris
8 000 SEK