Möbler Stolar
1244993
STOLAR, 11 stycken, så kallade stegstolar, 1900-tal.
Stolar, 11 stycken, så kallade stegstolar, 1900-tal.

Ek, flätat, lös sits. Sitthöjd ca 46 cm.

Slitage. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 23 timmar
2 201
210
236
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 401 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
1 jul 21:58
2 201 SEK
1 jul 21:58
2 001 SEK
26 jun 11:53
2 000 SEK