Design Möbler
1245075
RODOLFO DORDONI, soffbord, ur "Calder-serien", Minotti, formgiven 1999.
Rodolfo dordoni, soffbord, ur "calder-serien", minotti, formgiven 1999.

Benställning av borstat stål. Fanerad och lackad skiva. Skyltmärkt. Längd 120, bredd 60, höjd 30 cm.

Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 100
107
126
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
3 aug 10:26
1 100 SEK
2 aug 23:59
1 000 SEK
2 aug 14:52
500 SEK
30 jul 10:38
300 SEK