Design Möbler
1245084
FÅTÖLJ, från Cadierbaren Grand Hotel, 1900-talets mitt.
FÅtÖlj, från cadierbaren grand hotel, 1900-talets mitt.

Mörkbetsad stomme. Fast stoppad rygg och sits. Pärlspik. Sitthöjd ca 43 cm.

Smärre slitage och fläckar. Märken.

Proveniens

Cadierbaren Grand Hotel.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
2 200
214
261
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
22 nov 20:07
2 200 SEK
22 nov 20:07
2 000 SEK
22 nov 20:07
1 900 SEK
22 nov 18:49
1 800 SEK
22 nov 0:46
1 600 SEK