Konst Modern svensk konst
1245137
Bo Hultén
(Sverige, Född 1945)
Bo hultÉn, olja på duk, signerad och daterad 66.

BO HULTÉN, olja på duk, signerad och daterad 66.

"Dubbelvinkel". 80x100 cm.

Vågigt papper eller duk.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 000
478
536
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
1 jul 21:51
5 000 SEK
1 jul 21:50
4 800 SEK
1 jul 21:50
4 600 SEK
1 jul 21:50
4 400 SEK
1 jul 21:49
4 200 SEK