Design Möbler
1245175
Alvar Aalto
(Finland, 1898-1976)
Alvar aalto, bord.
Alvar aalto, bord.
Alvar aalto, bord.
Alvar aalto, bord.

ALVAR AALTO, bord.

Björk, med skiva av svart laminat. Längd 152. Bredd 76. Höjd 71 cm.

Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK