Design Möbler
1245175
Alvar Aalto
(Finland, 1898-1976)
Alvar aalto, bord.
Alvar aalto, bord.
Alvar aalto, bord.
Alvar aalto, bord.

ALVAR AALTO, bord.

Björk, med skiva av svart laminat. Längd 152. Bredd 76. Höjd 71 cm.

Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 388
413
483
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
16 sep 12:37
4 388 SEK
16 sep 12:37
4 300 SEK
15 sep 19:23
4 100 SEK
15 sep 19:23
3 900 SEK
15 sep 19:22
3 700 SEK