Möbler Bord
1245192
BORD, 1900/2000-tal.
Bord, 1900/2000-tal.
Bord, 1900/2000-tal.
Bord, 1900/2000-tal.
Bord, 1900/2000-tal.
Bord, 1900/2000-tal.
Bord, 1900/2000-tal.
Bord, 1900/2000-tal.

Skiva av alm, ben delvis grålackerade. Diameter 120, höjd 65 cm.

Slitage. Fläckar.

Placering: Golv Visning, Plan 2
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

700
68
81
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
3 aug 20:46
700 SEK
3 aug 20:46
500 SEK