Belysning Bordslampor
1245197
BORDSLAMPOR ett par, GLAS. Etikettmäkta BERGBOMS, 1900-tal.
Bordslampor ett par, glas. etikettmäkta bergboms, 1900-tal.

Gröntonat glas. Höjd med armatur 45,5 cm.

Slitage. El funktion ej garanterad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V35

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
146
172
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
7 aug 18:05
1 500 SEK
7 aug 18:03
1 000 SEK