Design Möbler
1245198
IKEA
(Sverige, 1943-)
HallmÖbel, "spectrum", ikea, 1960-tal.

HALLMÖBEL, "Spectrum", IKEA, 1960-tal.

Ek och teakfaner. Tre lådor samt tidningshylla. Bredd 96. Djup 29. Höjd 54,5 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H148

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 800
268
300
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 jul 14:27
2 800 SEK
3 jul 14:27
2 600 SEK
3 jul 14:13
2 400 SEK
3 jul 12:38
2 200 SEK
3 jul 12:37
2 000 SEK