Konst Grafik
1245230
Joel Shapiro
(USA, Född 1941)
Joel shapiro, träsnitt, 1987, signerad med blyerts och numrerad ap ix/xii.

JOEL SHAPIRO, träsnitt, 1987, signerad med blyerts och numrerad AP IX/XII

"Untitled". Bladstorlek 37 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram. Hela bladet synligt. Monteringen har gått igenom bladet och är synligt längs kanterna.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T23
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 000
291
345
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
6 aug 16:28
3 000 SEK
6 aug 16:27
2 700 SEK
30 jul 20:46
1 000 SEK