Konst Contemporary
1245233
David Deutsch
(USA, 1968-2017)
David deutsch, blandteknik på papper, signerad.

DAVID DEUTSCH, blandteknik på papper, signerad.

Utan titel. 28 x 27 cm

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T23
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 550
150
178
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
3 aug 12:37
1 550 SEK
30 jul 15:43
783 SEK
29 jul 22:31
733 SEK
29 jul 15:31
683 SEK
28 jul 21:26
500 SEK