Design Konstglas
1245259
GUNNEL NYMAN, VAS, glas, signerad med syrapenna G. Nyman Nuutajärvi Notsjö.
Gunnel nyman, vas, glas, signerad med syrapenna g. nyman nuutajärvi notsjö.

Med musch. Höjd 20 cm, mynningens diameter 13 cm..

Repor i botten. Helhetsintrycket är gott.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Slutpris
260
2 722
292
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (4 bud)
1 jul 15:31
260 EUR
1 jul 15:31
240 EUR
24 jun 17:46
220 EUR
24 jun 15:10
200 EUR