Design Möbler
1245342
CARL MALMSTEN, tillskrivna, karmstolar, ett par, 1900-talets mitt.
Carl malmsten, tillskrivna, karmstolar, ett par, 1900-talets mitt.

Stomme av ek. Kopplade ben. Stoppad sits och rygg med plyschklädsel. Pärlspikning. Klädda armlän. Sitthöjd 40, bredd 63 cm.

Smärre slitage. Senare klädsel.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H74

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 000
291
345
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
6 aug 19:13
3 000 SEK
6 aug 19:13
2 600 SEK
6 aug 19:11
1 500 SEK
31 jul 23:48
500 SEK