Klockor & Ur Golv & Väggur
1245407
Väggpendyl, gustaviansk stil, 1900-tal.

Väggpendyl av förgyllt och bronserat trä. Urtavlan märkt: J. Wahlgren Stockholm. Ca 52 x 32 cm. Pendel finns. Nyckel finns.

Smärre skador och slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P10

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

500
49
58
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
5 nov 21:38
500 SEK