Konst Modern svensk konst
1245427
Per Julius
(Sverige, Född 1951)
Per julius, akvarell, signerad.

PER JULIUS, akvarell, signerad.

Vinterlandskap med å och björkar. 21 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 13 timmar
1 100
105
118
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
2 jul 8:57
1 100 SEK
30 jun 20:52
1 000 SEK
30 jun 2:11
800 SEK
26 jun 21:54
500 SEK