Möbler Skåp & Byråar
1245446
VITRINSKÅP, senbarockstil, 1900-talets första hälft.
VitrinskÅp, senbarockstil, 1900-talets första hälft.

Tvådelat skåp fanerat med valnöt. Underdel med lådor. Bredd 130, djup 34, höjd 202 cm. Nyckel finns.

Skadat glas. En glasskiva lös. Smärre skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 400
233
276
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
4 aug 18:21
2 400 SEK
31 jul 19:21
2 200 SEK
29 jul 18:54
2 000 SEK
29 jul 17:41
1 500 SEK
29 jul 14:06
1 000 SEK