Konst Grafik
1245448
Siri Derkert
(Sverige, 1888-1973)
Siri derkert, färglitografi, signerad och numrerad 59/60.

SIRI DERKERT, färglitografi, signerad och numrerad 59/60.

"Jag vägrar förinta mig själv...". Bladstorlek 56,5 x 43,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK