Silver Bägare & Skålar
1245464
Tazzor, ett par, sterlingsilver. 1900-tal.

Ett par tazzor med hänklar, bredd 21,7 cm, total vikt 401 gram.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK