Konst Contemporary
1245521
Billy Copley
(USA, Född 1946)
Billy copley, blandteknik på papper, a tergo signerad och daterad 1994.

BILLY COPLEY, blandteknik på papper, a tergo signerad och daterad 1994.

"Cartoon mix". 140 x 87 cm.

Ej examinerad ur ram.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Slutpris
3 000
291
345
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 aug 16:46
3 000 SEK
3 aug 16:46
2 750 SEK
3 aug 16:46
2 550 SEK
2 aug 17:20
2 020 SEK
2 aug 16:58
1 510 SEK