Madeleine Pyk – en samling F769

Billy Copley

(USA, Född 1946)
Billy Copley
(USA, Född 1946)

BILLY COPLEY, blandteknik på papper, a tergo signerad och daterad 1994.

"Cartoon mix". 140 x 87 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
5 000 SEK