1245605
Cecilia Johansson
(Sverige, Född 1939)
Cecilia johansson, göteborg, 1983, halssmycke med slipad bergkristall.

CECILIA JOHANSSON, Göteborg, 1983, halssmycke med slipad bergkristall.

Silver. Längd ca 80 cm. Vikt 71,9 gram.

Slitage. Nagg.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Slutpris
4 000
388
460
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
3 aug 15:30
4 000 SEK
3 aug 15:30
4 000 SEK
3 aug 15:11
3 500 SEK
3 aug 15:11
3 300 SEK
3 aug 15:01
3 100 SEK