Smycken Armband
1245607
Cecilia Johansson
(Sverige, Född 1939)
Cecilia johansson, göteborg, armband 1967 samt ring 1974.

CECILIA JOHANSSON, Göteborg, armband 1967 samt ring 1974.

Silver. Ring med ametist, storlek 15,5/49. Armband med längd 20 cm. Total vikt 23,4 gram.

Slitage. Nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 timme 25 minuter
2 500
243
289
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
3 aug 15:29
2 500 SEK
3 aug 15:28
2 000 SEK
2 aug 19:53
500 SEK