Belysning Vägglampor
1245608
Louis Poulsen
(Danmark)
Louis poulsen, utomhusarmaturer, ett par, danmark, 1900-talets andra hälft.

LOUIS POULSEN, utomhusarmaturer, ett par, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Svartlackerade. Längd 55 cm, höjd 20 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 400
229
258
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
4 jul 19:50
2 400 SEK
4 jul 9:28
2 200 SEK
4 jul 9:28
2 001 SEK
3 jul 18:29
2 000 SEK
1 jul 13:05
1 700 SEK