Belysning Taklampor
1245609
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)
Hans-agne jakobsson, taklampa, 1950-/60-tal.

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1950-/60-tal.

Kopparlameller. Diameter ca 45, höjd ca 35 cm.

Ej funktionstestad. Repor och märken.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
4 000 SEK