Möbler Bord
1245616
DITTE & ADRIAN HEATH, matgrupp, 7 delar, “Spisestue 594", France & Son, 1900-talets fjärde kvartal.
Ditte & adrian heath, matgrupp, 7 delar, “spisestue 594", france & son, 1900-talets fjärde kvartal.

Ask. Stolar med randig klädsel. Märkta. Bordets längd 170, två utdragsskivor à 28 cm, höjd 68, bredd 90 cm. Total längd ca 226 cm.

Smärre slitage, repor och fläckar.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
6 000 SEK