Möbler Hyllor & Bokhyllor
1245631
BOKHYLLA, mahogny, Svenska Möbelindustrier. 1900-talets mitt.
Bokhylla, mahogny, svenska möbelindustrier. 1900-talets mitt.

Mahognyfanerad. Längd 100, höjd 160, bredd 26 cm. Brännstämplad på bakstycke.

Delvis smärre solblekt. Smärre slitage och repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

800
76
86
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
2 jul 8:07
800 SEK
27 jun 11:13
300 SEK