Möbler Speglar
1245835
SPEGEL, 1900-talets mitt
Spegel, 1900-talets mitt.
Spegel, 1900-talets mitt.
Spegel, 1900-talets mitt.

Lackerad metallfot, skiva av teak samt lackerat trä. Snurrbar. Höjd 180 cm.

Slitage. Märken. Tejprester. Spegel på ena sidan saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
97
115
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
2 aug 13:18
1 000 SEK
2 aug 13:14
500 SEK