1245850
George Augustus Freezor
(Storbritannien, 1831-1909)
, george augustus freezor, olja på duk, signerad och daterad -73.

, GEORGE AUGUSTUS FREEZOR, olja på duk, signerad och daterad -73.

Interiör med kvinnor och barn. 69 x 95 cm.

Uppfodrad duk.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T215
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 1 timme
12 500
1 195
1 340
Utropspris
30 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 13 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
2 jul 18:16
12 500 SEK
2 jul 12:33
12 000 SEK
1 jul 11:48
10 000 SEK
29 jun 1:52
3 000 SEK
28 jun 11:37
550 SEK