KAIN TAPPER, blandteknik, signerad och daterad -70.
Utan titel, bildstorlek 26 x 36.6 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Fått direkt av konstnären.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR