1245855
Kain Tapper
(Finland, 1930-2004)
Kain tapper, blandteknik, signerad och daterad -70.

KAIN TAPPER, blandteknik, signerad och daterad -70.

Utan titel, bildstorlek 26 x 36.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Fått direkt av konstnären.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR