Möbler Skåp & Byråar
1245901
SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.
Sideboard, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Lackat sideboard med fyra dörrar. Räfflade dörrspeglar. Längd 190, djup 45, höjd 80 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N9

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 17 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)