Smycken Armband
1245903
Armring 18K guld
Armring 18k guld.
Armring 18k guld.
Armring 18k guld.
Armring 18k guld.
Armring 18k guld.

med mönster av lagerblad i vit metall, bredd 6.5 mm, inre diameter 63 mm, vikt 27 g. Stämplad KA, Stockholm 1958.

Bruksslitage. Med personlig gravyr.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Slutpris
8 000
776
919
Utropspris
9 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
3 aug 18:30
8 000 SEK
3 aug 18:30
7 500 SEK
3 aug 18:28
7 000 SEK
3 aug 18:26
6 000 SEK
3 aug 18:21
5 500 SEK