Möbler Hyllor & Bokhyllor
1245949
HYLLA, 1900-talets slut.
Hylla, 1900-talets slut.
Hylla, 1900-talets slut.
Hylla, 1900-talets slut.
Hylla, 1900-talets slut.

Bambu och rotting. Bredd 66 cm, djup 30 cm, höjd 92 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N9
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

7 timmar 43 minuter
1 800
172
193
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
4 jul 21:40
1 800 SEK
4 jul 21:40
1 500 SEK