Bambu och rotting. Hyllor, låda samt skåp med bakomliggande hyllplan. Bredd 122 cm, djup 41 cm, höjd 72 cm.
Slitage. Märken. Smärre rottingskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10