Möbler Hyllor & Bokhyllor
1245956
BOKHYLLA, 1960-tal
Bokhylla, 1960-tal.
Bokhylla, 1960-tal.
Bokhylla, 1960-tal.
Bokhylla, 1960-tal.

Teakfanerad. Skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 96 cm, djup 40 cm, höjd 149 cm.

Slitage. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 400
516
579
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
6 jul 18:35
5 400 SEK
6 jul 18:34
5 200 SEK
6 jul 18:34
5 000 SEK
6 jul 18:33
4 300 SEK
6 jul 18:33
4 100 SEK