ERIKA LAGERBIELKE, skål, glas, Orrefors, signerad och daterad -90.
Skål i grönt, lila och blått slipat glas. Signerad Orrefors Gallery -99 941877 Erika Lagerbielke 10-40. Diameter 12, höjd 10 cm.
Smärre slitage.