1246040
Jack Barth
(USA, Född 1946)
Jack barth, blandteknik på papper, signerad barth och daterad -79.

JACK BARTH, blandteknik på papper, signerad Barth och daterad -79.

Utan titel. 29 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram. Nålhål i bladets kanter.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T202
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

700
68
80
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
27 jul 23:48
700 SEK