Design Möbler
1246099
STOLAR 4 st, Svensk Fur, 1900-talets andra hälft.
Stolar 4 st, svensk fur, 1900-talets andra hälft.

Furu. Sitthöjd 44, höjd 80 cm.

Slitage. Repor. Fläckar. Märken.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
1 800
172
193
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
5 jul 19:58
1 800 SEK
5 jul 19:57
1 750 SEK