Möbler Stolar
1246135
STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
Stolar, 4 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Vitlackerade, genombruten rygg, stoppad sits, kopplade ben. Sitthöjd ca 46 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H10
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 2 timmar
1 000
97
116
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
2 aug 23:11
1 000 SEK
2 aug 19:24
800 SEK