Möbler Skåp & Byråar
1246167
BYRÅ, 1900-talets första hälft.
ByrÅ, 1900-talets första hälft.

Målad byrå med fyra lådor. Beslag av mässing. Bredd 92, djup 46, höjd 96 cm.

Smärre slitage. Senare målning. Senare beslag. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H138

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
172
193
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
6 jul 17:29
1 800 SEK
5 jul 9:36
1 600 SEK
1 jul 11:13
1 500 SEK