Klockor & Ur Armbandsur
1246179
CITY, armbandsur, 37 mm.
City, armbandsur, 37 mm.
City, armbandsur, 37 mm.
City, armbandsur, 37 mm.

stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, 1970-tal.

Caliber AS 1903, Boettnr. 152783.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
3 000 SEK