Möbler Skåp & Byråar
1246237
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft
ArkivskÅp, 1900-talets första hälft.

Ek. Jalusidörr med bakomliggande fack och hyllplan. Skåp nedtill. Bredd 104 cm, djup 48 cm, höjd 152 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Smärre fanerskador.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
4 200
407
482
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 aug 18:58
4 200 SEK
3 aug 18:58
4 000 SEK
3 aug 18:58
4 000 SEK
3 aug 14:40
3 400 SEK
29 jul 14:30
3 200 SEK