Möbler Fåtöljer & Soffor
1246239
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.
FÅtÖljer, ett par, 1900-talets första hälft.

Grön, fast stoppad klädsel, stomme av betsad bok. Sitthöjd ca 42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar. Slitet tyg på karmar och några lösa kantband.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H8
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 21 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)