Möbler Hyllor & Bokhyllor
1246246
BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.
Bokhylla, 1900-talets första hälft.

Björk och björkfanerad. Inredning med skåp och hyllor. Längd 160, bredd 28, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar. Smärre fanerskador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 800
363
408
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
5 jul 16:56
3 800 SEK
5 jul 16:29
3 600 SEK
5 jul 16:29
3 411 SEK
5 jul 16:12
3 000 SEK
5 jul 16:12
2 800 SEK