1246266
Sami Rinne
(Finland, Född 1971)
Sami rinne, litografi och olja på duk, signerad och daterad -98.

SAMI RINNE, litografi och olja på duk, signerad och daterad -98.

"Färger XXXVII", 62 x 78 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR